Przegląd najlepszych produktów ze sklepów erotycznych

wpis w: Dla dorosłych | 0

Temat sexu przestaje być tematem tabu i coraz więcej osób postrzega erotykę przede wszystkim jako przyjemność, a nie wstydliwy temat. Z roku na rok wzrasta zainteresowanie produktami sklepów erotycznych, a sami producenci starają się zwiększać jakość sprzedawanych gadżetów. Kupowane są na użytek własny, jako prezent, a czasem nawet dla żarów. Nikt nie ma już oporów, aby wejść do sex shopu. Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym jakie produkty sklepów erotycznych są dziś najpopularniejsze?

 

Kulki Gejszy

Kulki powinny być wykonane z silikonu medycznego, są one idealne do ćwiczenia mięśni dna miednicy. Dodatkowym atutem tych kulek, jest fakt, że są one wyposażone w malutkie wypustki, które masują ścianki kobiecej pochwy. Sprawia to ogromną przyjemność w trakcie ich noszenia. To produkt nie tylko erotyczny, ale i zdrowotny. Poprzez drgania cięższych elementów znajdujących się wewnątrz każdej kulki, mięśnie dna miednicy ulegają mimowolnemu zaciskaniu. Każde mięśnie organizmu wymagają prawidłowego treningu.

Poprzez wprowadzenie kulek do środka pochwy, a następnie noszenie ich w czasie dnia, zapobiegamy licznym schorzeniom takim jak przykładowo nietrzymanie moczu oraz opadanie narządów rodnych.

 

Wibratory

Wibratory to drugie, najchętniej kupowane gadżety erotyczne w Polsce. Zazwyczaj są one wykonane z najlepszych materiałów jak i cechują się bardzo ciekawym wyglądem. Na rynku możemy dowolnie wybierać spośród setek najróżniejszych kształtów oraz modeli o różnych funkcjach. Większość kobiet decyduje się na wibrator o średniej wielkości, wykonany z silikonu medycznego, który jest bardzo przyjazny w dotyku. Atutem takiego produktu jest także nowoczesna forma, która dopasowuje się do kształtu kobiecej pochwy. Dzięki w pełni elastycznej końcówce doskonale pobudza on kobiece doznania.

Obecnie wibratory mogą łączyć się z aplikacjami na smartfonach.

 

Erotyczny masaż przy świecach

To z pewnością niezawodny afrodyzjak dla każdej pary, która nie chce przesadnie ingerować w swoje ciała, a jednocześnie pragnie spróbować czegoś ciekawego i ekscytującego. Specjalna świeca do masażu idealnie nadaje się do budowania szczególnej atmosfery w sypialni. Zazwyczaj w całości zrobiona jest z mieszaniny naturalnych wosków, olejów i cudownie pachnących ekstraktów. Zbudowana w oparciu o w pełni naturalne afrodyzjaki takie jak przykładowo czekolada, pomarańcza lub owoce tropikalne.

Świecę powinno się rozpalić do momentu roztopienia się jej w aksamitny olejek do masażu. Po zgaśnięciu ognia należy poczekać około 15 minut i rozpocząć erotyczny masaż pełen doznań.

 

Seksowne kostiumy

W Polsce możemy wybierać spośród wielu, dobrych marek bielizny erotycznej. Pośród klientów sklepów erotycznych popularne są następującej przebrania: seksowna policjantka, stewardessa, pokojówka i sprzątaczka. Niektóre ze strojów można użyć również jako przebranie, przykładowo na halloween, co daje podwójne zastosowanie. Bielizna oraz przebrania pozwalają w pociągający sposób zaskoczyć partnera i dodać grze wstępnej o wiele więcej pikanterii. Jeśli chodzi o bieliznę dla mężczyzn, najpopularniejsze są klasyczne zdecydowanie slipy, które odpowiednio podkreślają „męskość” każdego faceta.

 

Kamasutra

To najprawdziwsza klasyka w nowoczesnym wydaniu, pełnym piękna, wyrafinowania oraz dobrego smaku. Kamasutra to o wiele więcej niż zwykły album przedstawiający zdjęcia pozycji erotycznych, to przede wszystkim przewodnik, który znacznie wzbogaci życie seksualne wszystkich par. Pod każdym zdjęciem można przeczytać ciekawy komentarz, który pozwoli pogłębić wiedzę odnośnie udanego seksu. Jest to świetny prezent dla osób, które chcą dowiedzieć się nieco więcej na temat różnorakich pozycji seksualnych.